اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور 120 نام تور تور کیش تعداد شب 4 ایرلاین ندارد وضعیت سفر در حال اجرا تخفیف باشگاه 0% اعتبار تور شمسی : 1399/07/01 میلادی : 2020/09/22 روزهای حرکت جمعه
گالری
کیش
پارک دلفین ها
شهر زیرزمینی کاریز
ساحل مرجان
تم پارک آبی اوشن
کشتی های تفریحی
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه
سرویس
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک 6-2
کودک 12-6
رزرو
هتل قیمت به تومان
ترانسفر

دارد

خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر
توضیحات

پارک دلفین ها 

مجموعه فوق یکی از معروف ترین جاهای دیدنی جزیره کیش می باشد که در بدو ورود باغ پرندگان و 50 گونه از پرندگان مختلف را مشاهده می فرمایید و در قسمت دیگر این مجموعه آکواریوم آب شور وجود دارد ، نمایش دلفین ها از برنامه های جذاب مجموعه باغ پرندگان و پارک دلفین های جزیره کیش می باشد . 

 

شهر زیرزمینی کاریز 

کاریز در زبان فارسی به معنای قنات است ، قنات جزیره کیش 2000 سال قدمت دارد و در گذشته ای دور آب شرب مردم جزیره کیش را تامین می کرده است که حال تغییر کاربری داده است و تحت عنوان شهر زیرزمینی هر ساله توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است . 

 

ساحل مرجان 

از دیگر نقاط زیبا و بی نظیر جزیره کیش ، ساحل مرجان می باشد که دارای آلاچیق های فراوانی می باشد و فضای سرسبز و درختانی قد برافراشته به زیبایی های این ساحل افزوده است . 

 

تم پارک آبی اوشن 

تم پارک آبی اوشن جزیره کیش یکی از بزرگترین پارک های آبی ایران به شمار می رود و این پارک آبی دارای رایدهای آرام ، تند و هولناک می باشد که علاوه بر این رایدها دارای استخر و جکوزی نیز می باشد و در این پارک آبی انواع رستوران ها و فروشگاه ها جهت برطرف کردن نیازهای افراد وجود دارد.

 

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*